Vítejte na stránce online výukových produktů pro ty, kdo se chtějí prosadit ve světě angličtiny. Světový jazyk se může naučit každý. Sestavili jsme kurzy, které přímo řeší hlavní problémy většiny studentů. 

Jste na začátku? V Take-Off Akademii snadno zvládnete:

Provést nenápadné změny návyků, což Vám umožní naučit se cokoli – i jazyk. Samotný návod ale nestačí a proto jsme podstatnou část udělali za Vás. 

Jednoduše pochopíte základy angličtiny. V 15 lekcích, většinou kratších než 8 minut. Jdou rovnou k věci.

Poslechy v 8 přízvucích. Jsou o skutečných tématech (historie, příroda, obchod…), takže se v rámci kurzu dozvíte spoustu zajímavostí a zlepšíte svůj všeobecný přehled. Články namluvili profesionální dabéři z různých koutů světa. Budete se učit od těch nejpovolanějších.

Systém rychlých bleskových kvízů posílí Vaši paměť.

Jste mírně/středně pokročilí? Unikátní Poslechový Workshop vystřelí Vaši angličtinu do nebe:

Získáte zkušenost s více než 8 světovými přízvuky angličtiny – od Kalifornie po Indii. 

30 krátkých poslechů (v průměru 3-5 minut, intenzívní studium)

Pokročilejší poslechy navazují na ty jednodušší a jen rozšiřují dané téma – to Vás doslova donutí se zlepšit.

Rozšíříte svůj všeobecný přehled. Nebavíme se v prázdných větách… uslyšíte o historii, přírodě, technice a o mnohém dalším

Reference

Jednoduché vysvětlení gramatiky, super poměr cena výkon
Josef Stejskal
Přehledný kurz, zajímavé poslechy, zvládla jsem ho dokončit za 14 dní
Petra Žáková
Hodně mi pomohly poslechy v mnoha přízvucích, navíc na zajímavá témata
Petra Bartoníčková

Vytvořte si náskok a ušetřete

Take-Off Akademie a Poslechový Workshop Vám dodají zcela unikátní zkušenost s angličtinou. Ať začínáte, nebo jste mírně pokročilí, i Vy svou znalost jazyka dramaticky zlepšíte. Zásadní pokrok uděláte v teple domova.

Kurzy obsahují materiál, který lze projít v 7 až 10 intenzívních lekcích (jedna individuální lekce stojí v ČR 450 až 550Kč). Zde za zlomek ceny získáte doživotní přístup, můžete se k lekcím vracet. 

V Take-Off Akademii získáte:

  • Návod jak studovat
  • Samotné vysvětlení základů angličtiny
  • 15 poslechů v 8 přízvucích (od Kalifornie po Indii)

Poslechový Workshop přináší

  • 30 poslechů v 8 přízvucích (od Kalifornie po Indii)
  • Návaznost rozšiřujících poslechů nutí k pokroku
  • Zkušenost a sebevědomí

Garance spokojenosti

Pokud zjistíte, že Take-Off Akademie či Poslechový Workshop nejsou pro Vás, nechceme Vaše peníze. Vrátíme Vám je bez otázek.

Investujte do sebe či blízkých...

... a pomůžete obnovit les

Při zakoupení některého online kurzu bude část Vašich peněz použita na obnovu lesa nedaleko Poděbrad. Uděláte tak něco pro sebe, i pro přírodu. 

Pokud hledáte klasickou výuku či konverzaci přes Skype, neváhejte nás kontaktovat

Pro rezervaci bezplatné konzultace nás kontaktujte na 723 772 836.

Kontakty / Contacts

OBCHODNÍ PODMÍNKY / TERMS AND CONDITIONS:
Správcem osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o Ochraně fyzických osob (“GDPR”) je Petr Malý, Labská 12, 289 41, Pňov-Předhradí, IČ 00910481 (“Správce”). Účelem zpracování osobních údajů je uzavření a plnění objednávky a případná komunikace mezi Správcem a Objednatelem. Objednatel nesmí bez předchozího souhlasu Správce prodávat ani poskytovat obsah třetím stranám. Zdrojem informací pro obsah těchto stránek jsou veřejně dostupná data a osobní zkušenost Správce. Správce neposkytuje žádnou záruku na aplikaci a služby s ní spojené. Take-Off se soustředí na běžný mluvený projev. Kategorie angličtiny zde použité nutně nereflektují oficiální úrovně angličtiny, jak je definuje Společný evropský referenční rámec. Právní vztahy, které nejsou předmětem těchto obchodních podmínek, podléhají platným právním předpisům České republiky.